گوشی پیکسل ۳ به قدرتمندترین پردازنده اسنپ دراگون مجهز می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دیجیتال ترندز، منابع مطلع می گویند قرار است دو نسخه از گوشی پیکسل ۳ عرضه شود که به ترتیب پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال نام خواهند گرفت.

تراشه اسنپ دراگون ۷۱۰ که قرار است بر روی این دو گوشی نصب شود در نیمه اول سال ۲۰۱۹ توسط شرکت کوالکوم عرضه می شود و لذا نسل جدید گوشی پیکسل هم زودتر از تابستان سال آینده در دسترس قرار نمی گیرد.

همچنین گفته می شود گوشی پیکسل ایکس ال ۳ مجهز به فناوری دوربین دوگانه در جلو برای تهیه عکس های سلفی باکیفیت خواهد بود. این گوشی دارای یک نمایشگر بزرگ و فراگیر نیز خواهد بود.

تصاویری که از قاب جلویی این دو گوشی در دسترس قرار گرفته نشان می دهد قاب گوشی پیکسل ۳ قابی ساده تر است که دوربین سلفی آن هم به طور معمولی طراحی شده است.

در هر دو گوشی از سیستم عامل اندروید پی استفاده شده و برای تغییر برنامه ها لمس دکمه هوم کافی است. همچنین برای قرار دادن گوشی در حالت ویبره باید دو دکمه پاور و بالا بردن صدا به طور همزمان فشرده شوند. برخی میانبرهای دیگر نیز برای تسهیل استفاده از گوشی پیکسل ۳ در نظر گرفته شده است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

نخستین دوره آموزشی جرم یابی دیجیتال برگزار می شود
قزوین می‌تواند قطب فن آوری و آی تی کشور شود
کشف آسیب پذیری جدید در سیستم عامل اندروید/سرقت اطلاعات هویتی گوشی
ساخت ابررایانه «سیمرغ» برای خدمات اینترنت اشیا