گوشی پیکسل ۳ جواب سوال هایتان را می دهد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اندریود اتوریتی، اما پس از عرضه گوشی هایی باقابلیت شارژ بی سیم توسط سامسونگ و اپل، گوگل هم به فکر افتاده تا این خدمات را در گوشی های هوشمند خود عرضه کند و لذا گفته می شود گوشی پیکسل ۳ با چنین قابلیتی به بازار می آید.

این شرکت برای شارژ بی سیم محصولات مختلف یک ابزار خاص به نام پیکسل استند طراحی کرده است. انتظار می رود از این ابزار برای شارژ طیف گسترده ای از تولیدات گوگل استفاده شود.

اما پیکسل استند تنها برای شارژ بی سیم گوشی های پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال به کار نمی رود و از آن می توان به عنوان یک دستیار شخصی برای یافتن پاسخ سوالات، دریافت پیشنهادات و غیره بهره گرفت.

پیکسل استند حتی در صورتی که گوشی قفل و نمایشگر آن خاموش باشد هم برای دریافت اطلاعات و پرسش و پاسخ قابل استفاده است. گوگل آنتن گوشی پیکسل ۳ را هم تقویت کرده تا کیفیت مکالمات و دسترسی به اینترنت هم تقویت شود. در این گوشی همچنین از پردازنده اسنپ دراگون ۸۴۵ استفاده شده است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

آمار تراکنشهای دیجیتال/ بلوغ ۷۰ درصدی دستگاهها در خدمات الکترونیک
آمریکا با ادغام انویدیا و ARM مخالفت کرد
افشاگر فیس بوک درباره اصلاح قانون به کنگره مشاوره داد
تقاضا برای آیفون ۱۳ کاهش یافت