گوگل برای کاربران اندرویدی اوکراین هشدار حملات هوایی می فرستد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سی بی اس نیوز، گوگل مدعی شده کاربران گوشی‌های اندرویدی با دریافت این پیام‌های هشدار قادر خواهند بود به موقع از وقوع حملات هوایی در نزدیکی محل سکونت خود مطلع شده و به نقاط امن بگریزند.

کنت واکر رئیس امور جهانی گوگل با ارسال پستی وبلاگی در این مورد گفت: سیستم هشدار حملات هوایی با همکاری و بر مبنای درخواست دولت اوکراین راه اندازی شده است. سیستم یادشده مکمل سیستم هشدار حملات هوایی اوکراین است.

به گفته دیو بورک معاون مهندسی بخش اندروید شرکت گوگل این سیستم مبتنی بر خدمات هشدار زلزله است که از مدتی قبل توسط گوگل ارائه می‌شود و قرار است ظرف چند روز آینده در دسترس تمامی مردم اوکراین قرار بگیرد.

گوگل قبلاً یک اپلیکیشن به نام یوکرینین آلارم را نیز در اپ استور خود عرضه کرده بود که دریافت هشدار حملات هوایی را برای کاربران ممکن می‌کند.

شناسایی فعالیت‌های هکرهای وابسته به روسیه و بلاروس و نیز مقابله با کسب درآمدهای تبلیغاتی در یوتیوب توسط مؤسسات دولتی و تجاری روسیه از جمله دیگر اقدامات این شرکت به نفع اوکراین بوده است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تعلیق فروش کارخانه تولید تراشه انگلیس به چین
دومین تحقیقات انگلیس از تبلیغات گوگل آغاز شد
ارتقای زیست‌بوم هوش مصنوعی برای بهبود سیاستگذاری و توسعه کسب‌وکار
تامین سرویس‌ مورد نیاز دستگاه‌ها برای اتصال به پنجره دولت هوشمند