گوگل به تست ویروس کرونا کمک می کند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، شرکت آلفابت مشغول ساخت وب سایتی است که به افراد ساکن آمریکا کمک می کند تا وجود علائم ویروس کرونا(کووید۱۹) را در بدن خود بررسی کنند. این وب سایت در صورت لزوم افراد را به هاب های تست ویروس کرونا ارجاع می دهد تا بدون پیاده شدن از خودرویشان آزمایش بدهند.

کاربران می توانند در این وب سایت علائم خود را تایپ کنند. در صورت  نیاز  کاربران راهنمایی می شوند تا در هاب های تست ویروس کرونا، آزمایش دهند. نتایج تست کرونا پس از آماده شدن در همین وب سایت قابل بررسی است. طبق اعلام مقامات، ۲۴ ساعت پس از مراجعه افراد به هاب های موبایل تست ویروس کرونا،  نتیجه آزمایش آماده خواهد بود. در این فرایند نمونه دریافت شده از افراد باید به آزمایشگاه ارسال می شود اما مدت زمان انتظار برای دریافت نتیجه متغیر است.

البته در مرحله نخست ابزار ارجاع  کاربران به هاب های تست ویروس کرونا  فقط برای ساکنان منطقه خلیج(Bay Area) فراهم می شود. 

همچنین فروشگاه های زنجیره ای وال مارت، تارگت و والگرینز نیز  پارکینگ های را در سراسر آمریکا اختصاص داده اند تا به هاب های موبایل تست ویروس کرونا تبدیل شوند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

احراز هویت خریداران سیم کارت با رمز یکبار مصرف قانونی شد
همراه اول شبکه تلفن همراه سیستان و بلوچستان را نوسازی می‌کند
مصوبه ممنوعیت خروج داده از کشور اجرایی نشد
رویکرد مرکز ملی فضای مجازی در رابطه با منظومه‌های ماهواره‌ای