یادداشتهای روزانه با فرامین صوتی چاپ می شوند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، یکی از حوزه‌هایی که هنوز توسط دستگاه‌های هوشمند فتح نشده، برچسب‌های کوچک چسبان است که معمولاً بر روی آنها فهرستی از کارهایی که باید انجام شوند، نوشته می‌شود.

آمازون برای خودکار کردن روند تولید و استفاده از این برچسب‌ها ترکیبی از چاپگرهای کوچک و دستیار صوتی الکسا را مورد استفاده قرار داده است.

این چاپگر جیبی حرارتی برای چاپ برچسب‌های حاوی یادداشت نیازی به استفاده از جوهر ندارد و در پشت رول های آن مقداری برچسب وجود دارد. این چاپگر به طور بی سیم با بلندگوهای اکوی مجهز به هوش مصنوعی الکسا مرتبط بوده و با دریافت فرامین صوتی که تعیین کننده محتوای برچسب‌ها هستند می‌تواند آنها را تهیه و چاپ کند.

حداکثر فاصله این چاپگرها با بلندگوی اکو باید ۹ متر باشد. کاربر می‌تواند فرمانی مانند “الکسا، این یادداشت را چاپ کن: بعد از کار باغچه هرس شود” را بیان کند تا بر روی برچسب چاپ شده و از طریق چاپگر در اختیار کاربر قرار بگیرد. از این روش می‌توان برای تهیه برچسب‌های حاوی فهرست خرید و برنامه ریزی امور روزمره نیز استفاده کرد. برچسب‌های کوچک یادشده را می‌توان بر روی نمایشگر رایانه، دیوار و غیره چسباند یا حتی در جیب گذاشت.

ابعاد این چاپگر ۱۲۰ در ۱۲۰ در ۸۰ میلیمتر بوده و وزن آن نیز تنها ۵۸۰ گرم است. زمان آغاز تولید این چاپگر مشخص نیست، اما قیمت آن ۱۱۵ دلار خواهد بود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

بازدید اعضای هیات رئیسه مجلس از مرکز مانیتورینگ همراه اول
میزان تشعشعات امواج رادیویی به طور مستمر پایش می‌شود
فناوری وای فای ۷ با سرعت ۲ برابر بیشتر از نسخه قبلی از راه رسید
اتصال ۲۹۷ روستای دیگر به شبکه اینترنت پرسرعت همراه اول