یافتن کارمندان واجد شرایط بزرگترین نگرانی شرکت های فناوری شده است


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سی ان بی سی، میان تمام چالش‌هایی که مدیران اجرایی شرکت‌های فناوری با آن روبرو هستند، کمبود نیروی کار بسیار جدی تر و نگران کننده تر است.

این مورد یکی از یافته‌های تحقیق «شورای اجرایی فناوری» (Technology Executive Council ) نشریه مذکور است که بین یک تا ۱۵ اکتبر انجام شده است. این تحقیق ۳ ماهانه چالش‌ها و نگرانی‌های پیش روی مدیران اجرایی در برخی از بزرگترین شرکت‌های آمریکا بررسی می‌کند.

هرچند حمله سایبری و اختلال در زنجیره ذخایر در صدر فهرست نگرانی‌های مدیران ارشد اطلاعات شرکت‌ها قرار دارند، اما در کل توانایی مدیران ارشد برای یافتن نیروی ماهر نگرانی بسیار مهم‌تری نسبت به دو مورد ذکر شده است.

۵۷ درصد مدیران اجرایی شرکت کننده در این تحقیق اعلام کردند یافتن کارمندان واجد شرایط بزرگترین نگرانی شرکت شان در زمان حاضر است. ۲۶ درصد از پاسخگویان نیز اعلام کردند اختلال در زنجیره ذخایر بزرگترین آنها است. کمتر از ۲۰ درصد مدیران نیز امنیت سایبری را بزرگترین نگرانی خود عنوان کردند.

جیم سر مدیر ارشد اطلاعات در کالج «جولیت جونیور» در این باره می‌گوید: یافتن استعدادهای ماهر و واجد شرایط در این وضعیت بسیار چالش برانگیز است. به خصوص آنکه ظرفیت کالج‌ها افزایش یافته است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تصویب اولیه طرح حریم خصوصی آنلاین در کنگره آمریکا
یاندکس مدل زبانی هوش مصنوعی خود را در دسترس عموم قرار داد
هک شدن گوشی‌های اندرویدی و اپل با جاسوس افزار ایتالیایی
اعمال محدودیت برای کودکان انگلیسی