یکی از جذاب ترین مناظره ها در حوزه نقد که کلاس درس است / علی معلم و مسعود فراستی / وقتی فراستی با شنید لات کوچه خلوت جابجا می شود، خودش را مرتب می کند و وارد جدی ترین مناظره اش می شود….


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

رسانه تبلیغات - مجری تبلیغات۰


بدون دیدگاه

یکی از جذاب ترین مناظره ها در حوزه نقد که کلاس درس است / علی معلم و مسعود فراستی / وقتی فراستی با شنید لات کوچه خلوت جابجا می شود، خودش را مرتب می کند و وارد جدی ترین مناظره اش می شود….

دنیای تبلیغات- امیرحسین نوریان- هنوز رفتن علی معلم که بسیار از او آموختم باورمان نشده. که اگر عمری بود مفصل درباره اش خواهم نوشت. اما فعلا شما را به تماشای این ویدیو دعوت می کنم که بارها و بارها دیدمش. کلاس درس نقد مفصلی است از دو نگاه متفاوت. نگاه بزرگ و کلی نگر علی معلم با جهان بینی خاص و حیرت انگیزش که در دل هر پدیده فلسفه آن را جستجو می کرد در برابر مسعود فراستی نکته سنج و بهانه گیر که بلد است از حرفش دفاع کند. هر دو صریحند و شناختشان از یکدیگر زیاد.

این مناظره برای عاشقان نقد، پر از نکات جذاب است. از نوع نگاه به مقوله ها تا ادبیات های مختلف نقد. از شروع حیرت انگیز علی معلم با اصلاح حالا شناخته شده اش: “لات کوچه خلوت” (که خودم برای تیتر یکی از مطالبم با ارجاع به اصلش استفاده کردم) و فراستی که بعد از شنیدن این اصطلاح از روی صندلی اش جابجا شد، لباسش را مرتب کرد و سعی کرد با خنده بنشیند جلوی علی معلم و فهیمد که این مناظره با همه مناظره های زندگی اش متفاوت است. ویدیو پر از نکات ریز و درشت آموزنده است. این دو ویدیو را بارها ببنید.

./پایان
دنیای تبلیغات، رسانه تخصصی تبلیغات و برند در تلگرام را دنبال کنید

قسمت اول[دانلود]

قسمت دوم[دانلود]


Print Friendly and PDF

برای دریافت آخرین مطالب، اخبار و تحلیل های دنیای تبلیغات پست الکترونیک خود را در کادر روبرو وارد نمایید و ایمیل ارسالی را تائید نمایید تا هیچ مطلبی را از دست ندهید!کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

پاسخی بگذارید