۱۰برند ایتالیایی پوشاک مردانه که حتما باید بشناسید


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

اما به جز نامهای بزرگی چون dolce & gabbana , gucci , prada , armani و versace چه برندهای ایتالیایی دیگری نباید از مرکز توجه شما دور بمانند؟ ذهن خودتان را باز کنید و با ما ۱۰ برند کمتر شناخته شده ایتالیایی که شایستگی جا گرفتن در کمد لباس های شما را دارند بیشتر بشناسید!

۱٫ Tod’s

تادز بدون شک یکی از بهترین داستان های موفقیت ایتالیاست. از یک بیزنس فامیلی و خانگی در سال ۱۹۹۰ به یک خرده فروشی لوکس چرم در سطح جهانی تبدیل شد.

جهت مشاهده محصولات به آدرس Tods.com مراجعه کنید.

ul5rkkpwitalianbrands1 10برند ایتالیایی پوشاک مردانه که حتما باید بشناسید

۲٫Corneliani

این برند کار خود را از دوخت کت در سال ۱۹۳۰ در میلان آغاز نمود. اما امروزه کار تهیه و طراحی لباس فرم شیک برای مردان مهم را بر عهده داشته و لباس های دست دوز این برند در برترین فروشگاههای لندن همچون هارودز و سلفریج به فروش می رسد.

مشاهده نمونه محصولات در corneliani.com

xofqmmz3italianbrands2 10برند ایتالیایی پوشاک مردانه که حتما باید بشناسید

۳.Incotex

یکی از ۴ برند تحت مالکیت گروه slowear ، برند Incotex برای شلوارهای با برش های فوق العاده و شلوارک های خوش دوخت که در تمام فروشگاهها طرفداران بسیاری دارد مشهور است.

incotex تبدیل به نامی پیشرو در زمینه استایل smart-casual شده و نام خود را بر روی مرغوب ترین پارچه ها که به بهترین شکل طراحی شده و با قیمتی متناسب ارائه می شود، لیبل  میکند.

مشاهده محصولات در Mr porter

winy0pfqitalianbrands3 10برند ایتالیایی پوشاک مردانه که حتما باید بشناسید

۴.Brioni

برندی ساختار شکن! این برند قواعد جدیدی برای فشن اروپا و ایتالیا تعریف کرده است. مناسب برای مردانی که علاقه دارند همواره متفاوت از دیگران ظاهر شده و استایل خاص خودشان را دارند.

از کت های با پارچه های پرینت شده تا شلوارک های گرافیکی کتان ، brioni از پارچه های پرینت شده و الگوهای تکرار شونده نمی ترسد اما برش های زیبا را نیز فراموش نمیکند!

مشاهده محصولات در brioni.com

t3e2qacxitalianbrands4 10برند ایتالیایی پوشاک مردانه که حتما باید بشناسید

۵.Anderson’s

برندی از پارمای ایتالیا، این برند تخصصی کمربند توسط کارلو والنتی با پیشینه انگلیسی بنیان شده است. نام برند نیز مشخصا انگلیسی بوده و نشان دهنده استایل کلاسیک بریتانیایی این برند است.

هنوز هم هر کمربند با دست در کارخانه ها تهیه شده و با جزییات لوکس کامل می شود.

مشاهده در mr porter

tnossdh0italianbrands5 10برند ایتالیایی پوشاک مردانه که حتما باید بشناسید

۶.Borsalino

از کمربند تا کلاه، برند ایتالیایی Borsalino در تمام دنیا برای کالکشن های نفیس کلاه بویژه مدل فدورا همواره تحسین شده است.

تمرکز بر روی زیبایی کلاسیک و به جا مانده از قدیم به همراه کیفیت در کلاهدوزی برای مردان شیک شهر بسیار ایده آل بوده است. حالا Borsalino امضای خود را بر روی کلاه های فدورا حفظ نموده و هم برای مردان با ظاهر رسمی و هم با ظاهر خودمانی پاسخی دارد.

hkh5ufkxitalianbrands6 10برند ایتالیایی پوشاک مردانه که حتما باید بشناسید

۷٫Canali

ساختن، کلید بقای این برند خانوادگی ست که نسل به نسل از سال ۱۹۳۴ تا کنون در تبار Canali باقیمانده است.

امروز این برند به تولید لباس هایی که با برش های بی عیب و نقص تهیه میشوند ادامه می دهد، علاوه بر آن تهیه لباس های خودمانی که برای کاربرد روزمره مناسب هستند به تولیدات این برند اضافه شده است.

4utmjgekitalianbrands7 10برند ایتالیایی پوشاک مردانه که حتما باید بشناسید

۸٫Boglioli

وفتی خیاط ایتالیایی که برای بهترین خانه های مد ایتالیا خیاطی میکرد، دست به کاری می زند که در آن بهترین است : تولید و تهیه بهترین کت و شلوارهای مردانه با تکنیک های سنتی خیاطی!

نتیجتا تبدیل به یکی از مشهورترین برندهای ایتالیا در زمینه تهیه لباس های حوش دوخت مردانه شد.

3eqwgkx3italianbrands8 10برند ایتالیایی پوشاک مردانه که حتما باید بشناسید

۹٫L.B.M. 1911

متودهای سنتی تهیه لباس و بهترین کارخانه های تولید پارچه تنها بخشی از میراث این برند می باشد. طراحی های بی زمان در سطوح جهانی و استفاده از رنگهای خاص از ویژگیهای دیگر برند L.B.M. 1911 هستند.

ehv5pwftitalianbrands9 10برند ایتالیایی پوشاک مردانه که حتما باید بشناسید

۱۰٫ Loro Piana

پارچه ها اولین تخصص این برند بود درست بیست سال پیش زمانی که هنوز راهی به دنیای طراحی باز نکرده بودند. حالا اما برند Loro Piana تبدیل به پیشروی بازار شده است بویژه با پارچه های کشمیر و مرینوس ، کالکشن های ساده و بدون زمان و وقار و زیبایی این برند

2hn5iklqitalianbrands10 10برند ایتالیایی پوشاک مردانه که حتما باید بشناسیدلینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید