۱۸۰ هزار خانواده ایرانی از تلگرام درآمد مستقیم دارند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، سعید مهدیون در شانزدهمین همایش فرماندهان بسیج مناطق مخابراتی، با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری درباره حضور بسیج در همه عرصه ها به عنوان راهکاری برای برون رفت از بسیاری از مشکلات، گفت: همانطور که بسیج در عرصه نبرد و در جبهه های جنگ خوش درخشید، اکنون زمان آن است که در عرصه های مورد نیاز دیگر  مانند عرصه های عمومی از جمله فرهنگ ، کارآمدی و فسادزدایی حضور فعال و تاثیرگذار داشته باشد.

وی با اشاره به لزوم حضور بسیج در ارتباط با فضای مجازی گفت : باید حضوری هدفمند در شبکه های مجازی داشته باشیم و کم کاری های گذشته در این مورد را جبران کنیم. چون هرجا در این فضا کم کاری شده دشمن حضور خود را در آن نمایان کرده است.

مهدیون به از بین رفتن مرزها در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: به عنوان مثال بیش از ۱۸۰ هزار خانواده در ایران، از شبکه تلگرام درآمد مستقیم کسب می کنند و بیش از چند ده میلیارد تومان گردش مالی این موضوع است؛ حال فرض کنید مدیریت این اپلیکیشین خارجی به دلیلی نخواهد به ایرانیان سرویس دهد. پس باید در جهت تقویت و حمایت از اپلیکیشین های داخلی با تمام توان اقدام شود.

وی اظهار امیدواری کرد بسیجیان تحصیل کرده دانشگاهی در این زمینه تلاش لازم را داشته باشند و افزود: رعایت سبک زندگی اسلامی و تقویت آن جزء اولویت های بسیج است و برای حفظ سلامت اداری نیز اقدامات بسیج باید تقویت شود.

در این مراسم سید مجید صدری مدیرعامل مخابرات ایران نیز با تاکید براینکه باید با جهاد بسیجی‌وار صنعت مخابرات را به سمت تحقق اقتصاد مقاومتی و استفاده از نیروهای توانمند و تحصیل کرده داخل کشور هدایت کنیم گفت: در زمینه های فنی، نیروی انسانی و بازاریابی نیاز به استفاده از تخصص و تعهد مهندسان بسیجی داریم.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

آماده باش شبکه ارتباطی کشور برای نوروز/ رومینگ دیتا سراسری شد
همکاری اینتل و وزارت انرژی آمریکا برای تولید ابررایانه قوی
به روز شدن لپ تای های انوی با خدمات الکسا و ارتقای حریم شخصی
عرضه رایانه هوش مصنوعی ان ویدیا به قیمت ۹۹ دلار