۱۹۹ میلیون دستگاه موبایل ۵G بارگیری می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از گیزموچاینا، موسسه آمریکایی «استراتژی آنالایتیکز» در گزارش خود پیش بینی می کند فروش موبایل های ۵G در ۲۰۲۰ میلادی بیشتر می شود. علاوه بر آن پیش بینی می شود تعداد موبایل های ۵G  بارگیری شده در ۲۰۲۰ میلادی به ۱۹۹ میلیون دستگاه برسد. این تعداد نشان دهنده ۱۵ درصد کل محموله های موبایل است و جهشی بزرگ نسبت به یک درصد محموله های بارگیری شده موبایل۵G  در ۲۰۱۹ میلادی است.

همچنین این گزارش تخمین می زند ۹۰ درصد موبایل های ۵G  در چین، ایالات متحده آمریکا، کره جنوبی، ژاپن و آلمان فروخته شوند. این امر به طور واضح  به عرضه سرویس های ۵G در این کشورها مرتبط است. 

از سوی دیگر موسسه «استراتژی آنالایتیکز» معتقد است شیوع ویروس کرونا در بخش های مختلف چین روی بارگیری محموله های موبایل ۵G  تاثیر گذار است. به این ترتیب تخمین زده می شود بخش اعظم محموله های موبایل در نیمه دوم ۲۰۲۰ بارگیری شود. در نیمه اول سال جاری رشد بارگیری محموله های موبایل کمتر از میزان پیش بینی ها خواهد بود.

علاوه بر آن در این گزارش اشاره شده هند و اندونزی ۲ بازار بزرگ هستند که نرخ گسترش ۵G در آنها کمتر از میزان پیش بینی ها است و پیش بینی نمی شود درسال جاری شبکه اینترنت نسل پنجم در این شرکت ها راه اندازی شود.

این درحالی است که «استراتژی آنالایتیکز» چندی قبل پیش بینی کرده بود فروش موبایل های ۵G  تا ۲۰۲۵ میلادی در سراسر جهان از یک میلیارد دستگاه می گذرد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تمامی خدمات تأمین اجتماعی تا ۶ ماه آینده الکترونیکی می شود
امکان ثبت نام کاربر جدید در وی چت تعلیق شد
کمپین ۶ ماهه چین برای پاکسازی اپ ها
سری موبایل جدید موتورلا با دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی عرضه می شود