۲۵ فعالیت محتوایی فضای مجازی برای اربعین آماده شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت ارتباطات، فرزاد نجات نیا با اشاره به برنامه ریزی ها برای ارتقای فرهنگی مراسم اربعین در وزارت ارتباطات، اظهار داشت: در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکنون درباره آگاهی‌بخشی به زائران ۵ جلسه برگزار شده و برای برگزاری این مراسم تمهیداتی اندیشیده شده است.

وی با اشاره به اینکه وزیر ارتباطات، تمبر اربعین را به شورای تمبر ارجاع داده است اظهار کرد: در زمینه رونمایی از تمبر اربعین برنامه‌ریزی‌هایی انجام و فراخوانی داده شده است.

نجات نیا با بیان اینکه یکی از مشکلات زائران برقراری ارتباط تلفنی است خاطرنشان کرد: با اپراتورها برای رفع این معضل در تعامل هستیم تا با فراهم کردن زیرساخت‌های ارتباطی از طریق تعامل با اپراتورهای عراقی این خدمات را به زائران ارائه دهیم.

دستیار وزیر ارتباطات در امور ارتباطات مردمی افزود: تاکنون ۲۵ فعالیت محتوایی آماده و برای جریان سازی فرهنگ اربعین انجام شده است.

در ادامه سهراب آغ بیات، دبیر کمیته مناسبات ویژه وزارت ارتباطات نیز با اشاره به تشکیل کمیته ای در وزارت ارتباطات برای اپراتورهای سیار و ثابت گفت: برای تامین زیرساخت های ارتباطی و خدمت رسانی به زائران با اپراتورها مرتبط هستیم و موضوعات ارتباطی را از طریق کار جمعی پیگیری می کنیم.

وی با بیان اینکه معضل مهم در ارائه خدمات، در کشور عراق است، افزود: با پیگیری‌های متعدد مباحث حاکمیتی در زمینه مکالمه فراهم شده است و در موضوع فضای مجازی صحبت هایی با کشور عراق صورت گرفته و نیز نشستی با نماینده وزارت کشور عراق برگزار شد و در این زمینه توافق شده است.

ایجاد دستگاههای ATM در مسیر راه زائران توسط بانک عامل وزارت ارتباطات و دائر کردن دفاتر پستی سیار در نقاط مرزی از دیگر برنامه های اعلام شده توسط این کمیته است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

مرکز مقابله با اخبار جعلی شبکه های اجتماعی تاسیس می شود
شانزدهمین کنفرانس بین‌المللی «رمز» برگزار می‌شود
رویداد ایده‌پردازی با محوریت عید غدیر برگزار شد
آمار آلودگی سایبری در یک سال اخیر/ تهران در صدر آلودگی اینترنتی