۴ آیفون ۵G اواخر ۲۰۲۰ به بازار می آیند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دیلی میل، طبق گزارش های جدید اپل سال آینده ۴ موبایل ۵G رونمایی می کند.

تحلیلگران موسسه مالی «جی پی مورگان» در آمریکا معتقدند این شرکت فناوری آیفون های جدید را در اواخر ۲۰۲۰ میلادی معرفی کند. البته اپل این گزارش ها را تایید نکرده است.

اگر تاریخ عرضه آیفون های ۵G صحیح باشد،  اپل بسیار دیرتر از رقبای خود مانند هواوی و سامسونگ وارد بازار این دسته از موبایل ها می شود.

گزارش های مختلف پیش بینی های متفاوتی از آیفون های ۵G ارائه کرده اند. برخی از کارشناسان ادعا می کنند اینترنت ۵G در دستگاههایی با نمایشگر های ۵.۴،۶.۷ و همچنین دو دستگاه ۶.۱ اینچی عرضه می شود.

همچنین کارشناسان معتقدند احتمالا ظاهر آیفون های۵G شبیه نسخه هایی باشد که در ۲۰۱۹ عرضه شد و تنها نکته متمایز آنها احتمالا استفاده از نسل پنجم اینترنت است.

گزارش موسسه «جی پی مورگان» اشاره می کند آیفون های جدید احتمالا مجهز به فناوری «sensor shift» باشند تا ویدئوها و تصاویری با کیفیت را ثبت کنند.

از سوی دیگر در گزارش اشاره شده اپل قصد دارد موبایل ۵G را زمانی عرضه کند که این فناوری جدید فراگیرتر شده و برای اکثر مصرف کنندگان قابل دسترسی باشد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

قانون مالیات شرکت های فناوری در فرانسه اجرایی شد
آیا هوش مصنوعی به اندازه انسان‌ها خوب است
آمریکا مهلت فروش تیک تاک را تمدید کرد
پهپاد زنبور عسل از دشوارترین موانع عبور می‌کند