۹۴ درصد روستاهای کشور از شبکه ملی اطلاعات برخوردار هستند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، محمد امید ظهر دوشنبه در نشست شورای روستایی و عشایری استان سمنان به میزبانی استانداری ضمن بیان اینکه ۹۴ درصد روستاهای کشور از شبکه ملی اطلاعات برخوردار هستند، بیان کرد: نگاه دولت تجهیز زیرساخت‌های روستاها در راستای توسعه اقتصادی است.

وی اشتغال‌زایی و تثبیت جمعیت روستایی را ماحصل توسعه شبکه ملی اطلاعات در روستاهای کشور دانست و تاکید کرد: از سال ۹۶ تا کنون کشور به سمت تثبیت جمعیت روستایی پیش رفته است و امروز نتایج مثبتی را در این زمینه شاهد هستیم.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با بیان اینکه افزایش ۱۰ برابری بوم گردی‌های سطح کشور یکی از اقدامات حوزه توسعه روستایی است که در سال‌های اخیر صورت گرفته است، تاکید کرد: برای ماندگاری مسافران و توسعه گردشگری که در نهایت به توسعه اقتصادی و اشتغال منجر می‌شود، کارهای بزرگی صورت گرفته است.

امید با بیان اینکه نرخ کاهش جمعیت روستایی در کشور نزدیک به صفر شده و این دستاورد بزرگی محسوب می‌شود، بیان داشت: کشور به سمت تثبیت جمعیت روستایی پیش رفته و در این راه اقدامات خوبی را شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه کاهش جمعیت روستایی را شاهد نیستیم، گفت: در سال جاری خوشبختانه باید اعلام کرد که کاهش جمعیت در روستاهای کشور رخ نداده است و امیدواریم با اقدامات صورت گرفته در سال آتی نیز شاهد این امر باشیم.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تشکیل پرونده برای جهرمی باشکایت تعداد زیادی از اشخاص حقیقی وحقوقی
وزیر ارتباطات بازجویی شد/ دستور آزادی با قرار التزام
تولید هارد اکسترنال ارزان با سرعت بی سابقه
افزایش ١٠٠ ترابایتی ترافیک روبیکا در ایام فاطمیه