? یک کار دلی، که دیده شد و اثر گذاشت + تمدید فراخوان ارسال آثار برای حضور طرح ها در کتابی که تقدیم خانواده شهدای قهرمان آتشنشان خواهد شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

رسانه تبلیغات - مجری تبلیغات۰


بدون دیدگاه

? یک کار دلی، که دیده شد و اثر گذاشت + تمدید فراخوان ارسال آثار برای حضور طرح ها در کتابی که تقدیم خانواده شهدای قهرمان آتشنشان خواهد شد

دنیای تبلیغات- 

● پس از انتشار حدود صد اثر از سیصد اثر دربافت شده در دنیای تبلیغات از آثار طراحان عزیز و ادای دین، ابزار همدردی و همدلی طراحان کشور به آتشنشانان قهرمان در حادثه پلاسکو، متوجه شدیم که این آثار توسط آتشنشانان عزیز و همکارانشان دیده شده و نسبت به انتشار این آثار و تاثیری که بر روی آنها داشته ابراز لطف داشتند.
طبق توافق دنیای تبلیغات و سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی تهران، مقرر شد بصورت نمادین -و نه مسابقه-  از طراحان ۵ اثر قابل توجه به عنوان نماینده طراحانی که ابراز لطف داشته اند در دفتر روابط عمومی آتشنشانی تهران تقدیر به عمل آید تا سازمان آتشنشانی نیز، ابزار لطف طراحان عزیز  را مورد تقدیر و قدردانی قرار دهد و به آنها بگویند که این حرکت خود جوش اثرات روحی و معنوی قابل توجی داشته است.

پیرو همین توافق، مقرر شد ضمن انتشار کتاب دیجیتال  این آثار که در اختیار همگان قرار خواهد گرفت، چند نسخه چاپی نیز تهیه شود و از طرف هنرمندان تقدیم خانواده شهیدان قهرمان گردد که قطعا این ادای دین ارزشمند، تسلی خاطری برای خانواده های این بزرگان خواهد بود.
لذا زمان ارسال طرح ها به دنیای تبلیغات یک هفته دیگر تمدید شد. مستدعیست آثار باقی مانده را جهت حضور در این کتاب ارزشمند حداکثر تا پایان روز پنجشنبه ۱۴  بهمن ماه ۹۵ به مدیران کانال دنیای تبلیغات @Noorian  یا @Hfadaei با ذکر نام طراح ارسال نمایید و این فراخوان را برای دوستان طراح گرافیک، نقاش، تصویر ساز و… که احتمالا تاکنون طرح های خود را ارسال نکرده اند بفرستید. قطعا این موج و حرکت برخواسته از دل و جان طراحان با این پاسخ سازمان آتشنشانی که برای اولین بار، برای حادثه ای در این ابعاد عکس العمل های هنری و تجسمی را به دنبال داشته است  هم برای جامعه طراحان و هم سازمان آتشنشانی و هم تسلی خانواده قهرمانان کاری ماندگار خواهد بود. اطلاعات و توضیحات بیشتر متعاقبا اعلام خواهد شد.

همچنین قابلیت ارسال تصاویر به دایرکت پیج اینستاگرام دنیای تبلیغات نیز فراهم میباشد.
https://Instagram.com/DonyaeTablighat

http://www.DonyaeTablighat.ir

@DonyaeTablighat

./پایان
دنیای تبلیغات، رسانه تخصصی تبلیغات و برند در تلگرام را دنبال کنید


Print Friendly and PDF

برای دریافت آخرین مطالب، اخبار و تحلیل های دنیای تبلیغات پست الکترونیک خود را در کادر روبرو وارد نمایید و ایمیل ارسالی را تائید نمایید تا هیچ مطلبی را از دست ندهید!کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

پاسخی بگذارید